GMINNY KONKURS MATEMATYCZNY

8 maja 2017r. szóstka uczniów z klas trzecich: Katarzyna Lisak (IIIA), Oliwier Daniel(IIIA), Przemysław Bauer (IIIB), Weronika Skowron(IIIB), Maria Dybska (IIIC), Antoni Machała (IIIC) wzięła udział w  XII edycji Gminnego Konkursu Matematycznego.

Przez 45 minut zmagali się z zadaniami testowymi i tekstowymi wymagającymi logicznego myślenia.

Zmagania zakończyły się sukcesem.  Przemysław Bauer   zdobył I miejsce z kompletem punktów,  Weronika Skowron   II miejsce,  Antoni Machała   wyróżnienie.

Laureaci otrzymali dyplomy i książki, pozostali uczestnicy również zostali nagrodzeni dyplomami i książkami.

Jolanta Pyrzyńska, Bernadeta Torba