Adres: Szkoła Podstawowa w Chorzelowie, 39-331 Chorzelów    Tel: 48 17 584 14 22     Fax: 48 17 584 14 22   
   SZKOŁA
 Aktualności
 Osiągnięcia
 Galeria
 Nauczyciele
 Historia
 Archiwum
 Kontakt
   CHORZELÓW
 Nasza miejscowość
   TWÓRCZOŚĆ
 Publikacje
 Prace uczniów
   LINKI
 Ciekawe strony
   REDAKCJA
 Redakcja
   PROJEKTY
 AKTYWNA EDUKACJA 
 WMKP 
 PIERWSZAKI

Socrates-Comenius
CIEKAWA LEKCJA

3 lutego 2017 r. w naszej szkole odbyło się bardzo interesujące spotkanie. Dzieci z klas I-III miały możliwość porozmawiania  z weterynarzem – Panem Mariuszem Kanią...

Dnia 3 lutego 2017r. w klasie II B odbyła się uroczystość z okazji  Dnia Babci i Dziadka.

Zaproszeni babcie i dziadkowie licznie przybyli, aby podziwiać występy swoich wnucząt. Dla kochanych gości przygotowano program artystyczny pod kierunkiem wychowawcy – B. Torba. Wspaniała publiczność podziwiała i gromko oklaskiwała swoje ukochane wnuki, które pięknie recytowały wiersze, radośnie śpiewały piosenki. Oprócz montażu słowno - muzycznego i scenek tematycznie związanych z babciami i dziadkami goście obejrzeli także pokaz taneczny w wykonaniu swoich wnuczek. W trakcie uroczystości babcie i dziadkowie mogli podziwiać swoje pociechy w różnych formach artystycznych i przekonać się, że ich pociechy posiadają zdolności muzyczne oraz aktorskie.

Po występie babciom i dziadkom złożono życzenia Pani dyrektor – Aleksandra Drozdowska podziękowała wszystkim za przybycie i życzyła wielu lat w zdrowiu i aktywności.

Następnie dzieci obdarowały swoich ukochanych gości upominkami. Były to własnoręcznie wykonane laurki z życzeniami. W dalszej części uroczystości mili goście zostali podjęci słodkim poczęstunkiem, przygotowanym przez mamy. Spotkanie upłynęło w miłej i serdecznej atmosferze.

Kochanym Babciom i drogim Dziadkom jeszcze raz życzymy samych pięknych chwil w życiu i tego, aby zawsze byli dumni ze swych wnuków jak w tym dniu.

Bernadeta Torba

Powrót

[Zobacz więcej zdjęć]

Nasza szkoła posiada certyfikat "Szkoła z klasą"
[Szkoła z klasą]
Nasza szkoła posiada pracownię komputerową sfinansowaną ze środków Unii Europejskiej w ramach EFS
[Europejski Fundusz Społeczny]
[Strona angielskojęzyczna]
English for you
[Gimnazjum w Chorzelowie]
Program WOŚP "Ratujemy i uczymy ratować"
[Ratujemy i uczymy ratować]