DZIEŃ CHŁOPAKA W SZKOLE PODSTAWOWEJ

6 października Samorząd Szkolny zorganizował  dyskotekę z grami i konkursami z okazji Dnia Chłopaka.

Najpierw ciekawostka - Dzień Chłopaka to święto, które powstało, prawdopodobnie przez analogie do Dnia Kobiet. Jak podaje angielska wikipedia. "International Men's Day" był po raz pierwszy obchodzony w 1999 roku na wyspach Trinidad i Tobago.

Na holu na pierwszym piętrze wieczorową porą zebrała się cała społeczność uczniowska z klas IV-VI aby wziąć udział w zabawie. Na początek nasi chłopcy zostali poddani ciężkim próbom w różnych konkursach w celu sprawdzenia w której klasie jest najfajniejsze grono męskie. Nad właściwym przebiegiem konkurencji czuwała specjalnie powołana komisja sędziowska w składzie mam Zwycięzcami zostali uczniowie z klasy VI A. Zabawa była świetna, dziękujemy wszystkim za zaangażowanie się.

W czasie dyskoteki rozstrzygnięty został plebiscyt na chłopaka naj… szkoły podstawowej 2016r. Najprzystojniejszym chłopcem został Konrad Totoń z klasy V. Najfajniejszym zostali Jakub korczewski z klasy IV oraz Konrad Totoń z klasy V, a najbystrzejszym Bartosz Sosiński z klasy IV. Gratulujemy chłopcom.

Po grach i konkursach pełni dobrego humoru i energii wykazywaliśmy się poczuciem rytmu i talentem tanecznym podczas dyskoteki, która trwała do 19.30. Wszyscy bawiliśmy się świetnie, a świadczył o tym fakt że wszyscy byli na parkiecie. Świetną zabawę zapewnił nam Dj- Maciej Kłoda. Dziękujemy bardzo naszemu starszemu koledze z gimnazjum. Zabawa była niezapomniana i już czekamy na następną imprezę.

A chłopcom życzymy wszystkiego najlepszego.

Marta Grzelak