DZIEŃ BABCI I DZIADKA W KLASIE IB

Mimo, że styczeń jest zimowym miesiącem, są takie dwa dni, jedyne dwa dni w roku, kiedy każdemu robi się cieplej na sercu, bo przecież jest to święto naszych kochanych babć i dziadków.

W Szkole Podstawowej w Chorzelowie dnia 29 stycznia w klasie IB odbyła się wspaniała  impreza z okazji Święta Babć i Dziadków.  Wychowawczyni Bernadeta Torba powitała przybyłych gości oraz złożyła serdeczne życzenia wszystkim babciom i dziadkom. Życzenia również złożyła Pani dyrektor Mirosława Wydro, która przybyła na tę uroczystość.

W swojej sali dzieci przygotowały piękny program artystyczny. W większości były to wzruszające wiersze i piosenki okolicznościowe, związane tematycznie z tymże świętem. Oprócz montażu słowno - muzycznego, oraz scenek okolicznościowych o babci i dziadku szanowni goście obejrzeli także pokaz taneczny – sambę w wykonaniu swoich wnuczek i wnuczków. Mali artyści z przejęciem odtwarzali swoje role, a goście ze wzruszeniem odbierali czułe słowa, kierowane pod ich adresem.

Dzieci obdarowały swoich ukochanych gości upominkami, przygotowanymi własnoręcznie. Były to piękne laurki z życzeniami oraz koszyczki ze słodyczami. Następnie zaproszono babcie i dziadków na słodki poczęstunek przygotowany przez mamy. Mamy nadzieję, że ten dzień na długo pozostanie w pamięci zarówno dzieci jak i dziadków!

Bernadeta Torba