KOLEJNE ZADANIE ZA NAMI – WF DLA DZIEWCZYN

W ubiegłym tygodniu w naszej szkole w ramach  programu „WF z klasą”  realizowaliśmy kolejne zadanie wybrane przez uczniów, a mianowicie „WF dla dziewczyn”.

Na lekcję, którą poprowadziła pani Iwona Stępień zostały zaproszone wszystkie dziewczyny Szkoły Podstawowej z klas IV-VI. Po wcześniejszym ustaleniu z koordynatorami programu uczennice wybrały dla siebie lekcję aerobiku z elementami fitness.

Podczas zajęć dziewczyny wykazały bardzo duże zaangażowanie i co najważniejsze wszystkie aktywnie uczestniczyły w zajęciach. Po lekcji wspólnie ustaliliśmy iż nie będzie to ostatnia taka lekcja.

Zadanie to miało na celu zwiększenie aktywności dziewcząt na lekcjach wychowania fizycznego, pokazanie że wychowanie fizyczne nie musi być nudne a każdy na lekcjach może znaleźć coś dla siebie. Dziękujemy wszystkim dziewczynom za zaangażowanie i zapraszamy do realizacji kolejnych zadań w ramach programu.

Zapraszamy wszystkich do odwiedzania naszego bloga, który znajduje się pod adresem blogiceo.nq.pl/sportchorzelow

Mariusz Woźniak