WIECZÓR ANDRZEJKOWY

Wieczór andrzejkowy, obchodzony zwykle w wigilię św. Andrzeja, w tym roku w naszej szkole przybrał formę andrzejkowych wróżb oraz zabawy ostatkowej. Uczniowie postanowili uczcić tradycyjny zwyczaj „przepowiadania przyszłości” i wybrali ku temu wieczór 25 listopada.

Uczniowie mieli okazję potańczyć i pobawić się przy rytmach muzyki współczesnej serwowanej przez naszego Dj-a Łukasza, któremu bardzo serdecznie dziękujemy.

Główną atrakcją wieczoru były wróżby andrzejkowe przeprowadzone przez tajemniczą wróżkę Lunę. Każdy mógł poznać swoją przyszłość dzięki wróżbom z kubeczków. Od wróżki Luny moglismy się dowiedzieć jacy jesteśmy i usłyszeć dobre rady na przyszłość we wróżbach: czarodziejski numerek prawdę ci powie, jaki z ciebie uczeń jaki z ciebie człowiek, podaj mi dzień swoich urodzin a ja podam ci cechy twojego charakteru, kram z marzeniami, guziki na garderobie, kolorowo – andrzejkowo, kolorwe balony, Można było również poznać imię przyszłej sympatii oraz dowiedzieć się, co nas czeka w najbliższej przyszłości dzięki horoskopowi kwiatowemu. Ciekawe, czy przepowiedziana przyszłość przełoży się na rzeczywistość?...

Podczas zabawy uczniowie spożyli poczęstunek zorganizowany przez Radę Rodziców. Cały wieczór był więc pełen atrakcji oraz przebiegał w miłej i ciepłej atmosferze. Zabawy, radości oraz uśmiechu było wiele i wszyscy z utęsknieniem czekają już na następny andrzejkowy bal. Wszyscy zadowoleni wrócili do domów pełni wiary, że spełni im się to, co wywróżyli sobie tego magicznego wieczoru.

Marta Grzelak