DZIEWCZYNY NA MEDAL!!!

Nasze dziewczyny po wygraniu w pięknym stylu gminnych zawodów w koszykówce tym razem okazały się najlepsze w  Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w siatkówce!!!

Turniej odbył się w Szkole Podstawowej w Podleszanach i uczestniczyły w nim szkoły z Podleszan, Woli Mieleckiej, Rzędzianowic, Trześni i Chorzelowa.

Nasze zawodniczki wygrały kolejno z koleżankami z Trześni 2-1, z Rzędzianowic 2-0, z Podleszan 2-0 w setach i uległy nieznacznie szkole z Woli Mieleckiej 1-2 przegrywając decydującego seta 17-19!

Dziewczyny wystąpiły w składzie: Paulina Motyl, Aleksandra Skóra, Kamila Pawłowska, Karolina Rado, Natalia Skiba, Karolina Trela, Aleksandra Skoroś, Paulina Płaza, Anna Szumacher, Dagmara Machnik.

Wygrana w turnieju zapewniła drużynie awans do kolejnego etapu rozgrywek.

Opiekunem drużyny był pan Mariusz Woźniak. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!!!

Mariusz Woźniak