GMINNY KONKURS CZYTANIA ZE ZROZUMIENIEM KLAS II

14 maja czworo uczniów z klas drugich: Martyna Gaj, Wiktoria Kania, Kacper Kłoda i Łukasz Mróz reprezentowało naszą szkołę w II gminnym konkursie czytania ze zrozumieniem „Przez czytanie do sukcesu”.

Konkurs odbył się w Książnicach i miał na celu doskonalenie umiejętności cichego czytania ze zrozumieniem, kształtowanie koncentracji i motywacji do czytania.

Brało w nim udział 22 uczestników ze wszystkich szkół w naszej gminie. Dzieci z naszej szkoły spisały się znakomicie, zaprezentowały bardzo wysoki, wyrównany poziom. Laureatami tego konkursu zostało dwóch uczniów. Martyna Gaj  z kl. IIa zajęła I miejsce, a  Kacper Kłoda  z kl. IIb wywalczył III miejsce.

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów. Wszyscy uczestnicy otrzymali dyplomy i piękne gry edukacyjne.

Renata Żak

[Zobacz powiększenie]