BAL PRZEBIERAŃCÓW

W dniu 13.01.2013r. (piątek) w świetlicy szkolnej odbył się Karnawałowy Bal Przebierańców zorganizowany dla dzieci uczęszczających na świetlicę. Zabawę zorganizowały panie Justyna Budak i Anna Staroń.

Jak na bal przebierańców przystało dzieci poprzebierane były w bardzo ciekawe i niepowtarzalne stroje. Wśród przebierańców zobaczyć można było m.in.: Księżniczkę, Wróżkę, Indiankę, Policjanta, Pirata, Kowboja, Króliczka, Diabełka i innych. Dzieci bawiły się w takt dziecięcej muzyki dyskotekowej.

Chętni mogli zrobić sobie karnawałowy makijaż, który wykonywała specjalnymi farbkami do twarzy pani Justyna. W przerwach miedzy tańcami dzieci mogły zjeść słodkie przekąski i zaspokoić swoje pragnienie pysznymi soczkami.

Na zakończenie zabawy zorganizowano konkurs na najciekawsze przebranie. Zwyciężyli Kamilla Totoń, Martyna Gaj z klasy Ia, Karol Surowiec, Julia Pogoda z grupy 5-latków oraz Konrad Totoń z kl. 0. Zwycięzcy odtańczyli dla nas specjalny taniec na zakończenie balu.

Było wesoło, kolorowo i jak zawsze głośno........Kolejny bal już za rok.

Justyna Budak