JASEŁKA KLAS III

W dniu 31 stycznia 2013 r. uczniowie klas trzecich wzięli udział w  X Przeglądzie Szkolnych Teatrów Jasełkowych „ Idźmy przywitać Pana”  zorganizowanym przez SOKiS w Chorzelowie.

Trzecioklasiści zaprezentowali muzyczne przedstawienie jasełkowe pt.  „Pójdźmy do Jezusa”.  Wystąpiło 19 uczniów, którzy wcielili się w postacie narratorów, Maryi, Józefa, aniołów, pasterzy, krakowianki, krakowiaka, murzynka, Indianina i dzieci.

W spektaklu wykorzystano wiele nowoczesnych pastorałek i tradycyjnych kolęd, które zostały przepięknie zaśpiewane przez małych artystów.

Spektakl został nagrodzony. Wszyscy występujący otrzymali dyplomy i zostali obdarowani upominkami i słodyczami.

Cała oprawa przedstawienia - scenariusz, stroje, oprawę muzyczną, dekoracje, przygotowanie uczniów, to zasługa nauczycieli klas trzecich p.Jolanty Pyrzyńskiej i p.Małgorzaty Klecha.

Przedstawienie jasełkowe zobaczyli także dziadkowie i babcie w dniu 29 stycznia 2013 r. na spotkaniu z okazji Dnia Babci i Dziadka oraz rodzice przy okazji Zebrania Rodziców na podsumowanie I półrocza.

Jolanta Pyrzyńska