PŁONIE OGNISKO I SZUMIĄ KNIEJE...

19 września 2012r. popołudniową porą uczniowie klasy czwartej wraz z rodzicami i wychowawcą zorganizowali ognisko klasowe na terenie placu szkolnego. Głównym celem spotkania była integracja uczniów, którzy wcześniej funkcjonowali w dwóch zespołach klasowych oraz promowanie aktywnego spędzania wolnego czasu.

W organizację ogniska zaangażowali się również rodzice, przynieśli drewno, kiełbaski i napoje, dziękujemy bardzo!!!!. Niestety zaraz po usmażeniu kiełbasek pogoda spłatała nam figla i zaczęło padać.

Nasze spotkanie przenieśliśmy do świetlicy szkolnej, gdzie skończyliśmy pałaszowanie kiełbasek i innych smakołyków. Spotkanie przebiegało w miłej i wesołej atmosferze, urządzaliśmy różne gry i zabawy podczas których, dowiadywaliśmy sie coraz więcej o sobie i naszych zainteresowaniach.

Nadszedł czas pożegnania i musieliśmy się rozstać, ale już obiecaliśmy sobie zorganizować następne ognisko na wiosnę. Tylko mamy nadzieję, że tym razem pogoda nam dopisze.

Marta Grzelak

[Zobacz powiększenie]