L.p.
|
Konkurs
|
Nagrodzeni uczniowie
|
Opiekun
|
23. |
Wojewódzki Konkurs Plastyczny - "Owoce w szkole"
6 czerwca 2013
|
wyróżnienie Wiktor Barszcz, Jakub Ciemięga,
Michał Dąbrowski, Marcel Gracz, Krzysztof
Gruszecki - kl.Ia |
mgr J.Gawryś |
22. |
Kuratoryjny Konkurs Matematyczny
|
finalista Ewa Siembab - kl.VI
b |
mgr R.Podgórski |
21.
|
Kuratoryjny Konkurs
Przyrodniczy
|
finalista Weronika Głaz - kl.VI
a |
mgr J.Korzec |
finalista Jarosław Jaworek -
kl.VI a |
mgr J.Korzec |
20. |
"Wydajemy własną książkę" - konkurs powiatowy
|
wyróżnienie Justyna Krupa -
kl.V |
mgr E.Babula |
19.
|
Gminny Konkurs Ortograficzny
Klas IV - VI
|
III miejsce Krzysztof Naprawa -
kl.V |
mgr E.Babula |
wyróżnienie Klaudia Kamuda -
kl.VI |
mgr E.Babula |
wyróżnienie Ewa Siembab -
kl.VI |
mgr E.Babula |
18.
|
Gminny Konkurs Matematyczny
Klas V - 22 maja 2013
|
I miejsce Jakub Durej - kl.V |
mgr B.Durej |
I miejsce Anna Szumacher -
kl.V |
mgr B.Durej |
17.
|
Gminny Konkurs Przyrodniczy Klas III
4 czerwca 2013
|
III miejsce Karol Ciemięga -
kl.IIIb |
mgr M.Klecha |
wyróżnienie Igor Korczewski -
kl.IIIb |
mgr M.Klecha |
wyróżnienie Julia Sosińska -
kl.IIIa |
mgr J.Pyrzyńska |
wyróżnienie Kacper Głaz -
kl.IIIa |
mgr J.Pyrzyńska |
16. |
Konkursu Wiedzy Olimpijskiej - etap wojewódzki
- 15 maja 2013
|
laureat Kamil Lelakowski -
kl.V |
mgr M.Woźniak |
15. |
Gminny Konkurs Ortograficzny Klas III
- 28 maja 2013
|
II miejsce Karol Ciemięga -
kl.IIIb |
mgr M.Klecha |
14.
|
"Estrada Skrzatów"
- X Gminny Konkurs Piosenki Dziecięcej
28 maja 2013
|
nagroda Kinga Dziewit -
kl.Ia |
mgr J.Gawryś |
nagroda Joanna Pieróg -
kl.Ib |
mgr B.Torba |
nagroda Martyna Gaj - kl.IIa |
mgr R.Żak |
nagroda Karolina Flis -
kl.IIb |
mgr Z.Pawłowska |
nagroda Zespół "Wesołe nutki" - Wiktoria
Kania, Magdalena Stępień, Gabriel Strzępka -
kl.IIa |
mgr R.Żak |
nagroda Zespół "Słowiki" - Regina Bańka,
Julia Sosińska - kl.IIIa |
mgr J.Pyrzyńska |
nagroda Zespół "Śmieszki" - Amelia Smykla,
Katarzyna Stępień - kl.IIIb |
mgr M.Klecha |
13.
|
Gminny Konkurs Czytania Klas II
14
maja 2013
|
I miejsce Martyna Gaj -
kl.IIa |
mgr R.Żak |
III miejsce Kacper Kłoda -
kl.IIb |
mgr Z.Pawłowska |
12.
|
Gminny Konkurs Matematyczny Klas III
7 maja 2013
|
II miejsce Wojciech Dziewit -
kl.IIIb |
mgr M.Klecha |
II miejsce Karol Pszeniczny -
kl.IIIb |
mgr M.Klecha |
wyróżnienie Gabriela
Ratusińska - kl.IIIa |
mgr J.Pyrzyńska |
11. |
IX Gminny Konkurs Recytatorski - "Teatr Jednego Wiersza"
- 19 kwietnia 2013
|
wyróżnienie Natalia Durej i Kinga
Dziewit - kl.Ia |
mgr J.Gawryś |
10.
|
"Wielkanoc - czas nadziei i radości"
- gminny konkurs plastyczny
26 marca 2013
|
nagroda Julia Piotrowska -
kl.Ia |
mgr J.Gawryś |
nagroda Natalia Mazgaj -
kl.Ia |
mgr J.Gawryś |
nagroda Barbara Bryś - kl.Ia |
mgr J.Gawryś |
nagroda Kinga Dziewit -
kl.Ia |
mgr J.Gawryś |
nagroda Krzysztof Gruszecki -
kl.Ia |
mgr J.Gawryś |
nagroda Julia Stręk - kl.Ib |
mgr B.Torba |
nagroda Bartłomiej Sasor -
kl.Ib |
mgr B.Torba |
nagroda Kornelia Fudali -
kl.IIa |
mgr R.Żak |
nagroda Mateusz Sikora -
kl.VIa |
mgr M.Lasek |
wyróżnienie Michał
Dąbrowski -kl.Ia |
mgr J.Gawryś |
wyróżnienie Kamil Totoń -
kl.Ib |
mgr B.Torba |
wyróżnienie Jakub Surowiec -
kl.IIa |
mgr R.Żak |
wyróżnienie Oliwia Gruszecka -
kl.IIIa |
mgr J.Pyrzyńska |
wyróżnienie Julia Sosińska -
kl.IIIa |
mgr J.Pyrzyńska |
9. |
X Gminny Przegląd Teatrów Jasełkowych
- 31 stycznia 2013
|
nagroda Uczniowie - kl.IIIa i
IIIb |
mgr M.Klecha,
mgr J.Pyrzyńska |
8. |
Gminny Konkurs Kolęd i Pastorałek
- 24 stycznia 2013
|
wyróżnienie Martyna Gaj
kl.IIa |
mgr R.Żak |
7.
|
"Kolorowa Kolęda"
- gminny konkurs plastyczny
- 19 grudnia 2012
|
nagroda Gabriel Strzępka -
kl.IIa |
mgr R.Żak |
nagroda Oliwia Bara - kl.IIb |
mgr J.Budak |
nagroda Amelia Smykla -
kl.IIIb |
mgr M.Klecha |
nagroda Katarzyna Stępień -
kl.IIIb |
mgr M.Klecha |
nagroda Paulina Płaza -
kl.IVa |
mgr M.Lasek |
nagroda Klaudia Dzióbek -
kl.IVa |
A.Surowiec |
wyróżnienie Beata Popiołek -
kl.Ia |
mgr J.Budak |
wyróżnienie Wiktor Barszcz -
kl.IIa |
mgr J.Budak |
wyróżnienie Roksana Czerw -
kl.Ib |
A.Surowiec |
wyróżnienie Kamilla Totoń -
kl.IIa |
mgr R.Żak |
wyróżnienie Szymon Rusek -
kl.IIb |
mgr Z.Pawłowska |
wyróżnienie Regina Bańka -
kl.IIIa |
A.Surowiec |
wyróżnienie Oliwia Gruszecka -
kl.IIIa |
A.Surowiec |
6. |
II Gminny Konkurs Teatrów Profilaktycznych
- 3 grudnia 2012
|
wyróżnienie Uczniowie - kl.IIa
i IIb |
mgr R.Żak,
mgr Z.Pawłowska |
5. |
"Literatura i dzieci - Krajobrazy"
- finał wojewódzki
- 3 grudnia 2012
|
finalista Natalia Mazgaj -
kl.Ia |
mgr J.Gawryś |
4.
|
"Literatura i dzieci - Krajobrazy"
- eliminacje rejonowe
21 listpada 2012
|
nagroda - kategoria recytacja Natalia
Mazgaj - kl.Ia |
mgr J.Gawryś |
wyróżnienie - kategoria recytacja Klaudia
Dzióbek - kl.IVa |
mgr E.Babula |
wyróżnienie - kategoria piosenka Julia
Sosińska - kl.IIIa |
mgr J.Pyrzyńska |
3.
|
"Literatura i dzieci - Krajobrazy"
- eliminacje gminne
6 listpada 2012
|
nagroda - kategoria recytacja Natalia
Mazgaj - kl.Ia |
mgr J.Gawryś |
nagroda - kategoria recytacja Klaudia
Dzióbek - kl.IVa |
mgr E.Babula |
nagroda - kategoria recytacja Piotr
Dąbek - kl.IVa |
mgr E.Babula |
nagroda - kategoria recytacja Paulina
Motyl - kl.Va |
mgr E.Babula |
nagroda - kategoria piosenka Julia
Sosińska - kl.IIIa |
mgr J.Pyrzyńska |
nagroda - kategoria prace plastyczne Piotr
Płaza - kl.Ib |
mgr B.Torba |
wyróżnienie - kategoria recytacja Łukasz
Mróz - kl.IIb |
mgr Z.Pawłowska |
wyróżnienie - kategoria recytacja Kamil
Lelakowski - kl.Va |
mgr E.Babula |
wyróżnienie - kategoria piosenka Martyna
Gaj - kl.IIa |
mgr R.Żak |
wyróżnienie - kategoria piosenka Katarzyna
Stępień, Amelia Smykla - kl.IIIb |
mgr M.Klecha |
wyróżnienie - kategoria piosenka Amelia Sala,
Natalia Skiba, Piotr Dąbek - kl.IVa |
mgr S.Kania |
2.
|
"Jesienny pejzaż mojej wsi"
- gminny konkurs plastyczny
19 października 2012
|
nagroda Julia Piotrowska -
kl.Ia |
mgr J.Gawryś |
nagroda Natalia Mazgaj -
kl.Ia |
mgr J.Gawryś |
nagroda Barbara Bryś - kl.Ia |
mgr J.Gawryś |
nagroda Beata Popiołek -
kl.Ia |
mgr J.Budak |
nagroda Mateusz Halik -
kl.IIa |
mgr J.Budak |
nagroda Wiktoria Kania -
kl.IIa |
mgr R.Żak |
nagroda Kacper Wojnarowski -
kl.IIa |
mgr R.Żak |
nagroda Dominika Krępa -
kl.IIb |
mgr Z.Pawłowska |
nagroda Kacper Rokoszak -
kl.IIIb |
mgr M.Klecha |
nagroda Weronika
Głaz -kl.VIa |
mgr M.Lasek |
nagroda Amelia Sala - kl.IVa |
mgr M.Lasek |
wyróżnienie Julia Babula -
kl.Ia |
mgr J.Gawryś |
wyróżnienie Julia Strąk -
kl.IIb |
mgr Z.Pawłowska |
wyróżnienie Oliwia Gruszecka -
kl.IIIa |
mgr J.Pyrzyńska |
wyróżnienie Agata Sypek -
kl.VIa |
mgr M.Lasek |
1. |
Powiatowe zawody w biegach przełajowych
- 5 października 2012
|
IV miejsce Paulina Płaza -
kl.IVa |
mgr
M.Woźniak |