O NAS   EFS   KONTAKT

ODWIEDZIN:
J.angielski w kl.I-III
Doskonalimy j.angielski

W ramach projektu prowadzonego w naszej szkole trzydziestu uczniów z klas I- III SP bierze udział w zajęciach z  języka angielskiego.  Spotykamy się w trzech dziesięcio-osobowych grupach, każda z grup raz w tygodniu. W czasie zajęć gramy w różnego rodzaju gry dydaktyczne, rozwiązujemy krzyżówki, tworzymy mini- książeczki, korzystamy z programów multimedialnych. W planie naszych spotkań mamy również przygotowanie krótkich przedstawień. Nasza nauka to zabawa. W ten sposób rozbudzamy zainteresowanie posługiwaniem się językiem angielskim, rozwijamy wiadomości i umiejętności zdobywane na lekcjach. Taki typ zajęć pozwala ponadto kształtować umiejętność współpracy w grupie, kształtuje postawy aktywności i kreatywności, rozbudza wiarę we własne siły.

Małgorzata Aleksandrowicz

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską