O NAS   EFS   KONTAKT

ODWIEDZIN:
Ja Cię rozumiem - Ty mnie

Zajęcia  Ja Cię rozumiem - Ty mnie  przeznaczone są dla uczniów klas IV-VI chcących opanować umiejętność posługiwania się językiem angielskim. Podstawowym celem kształcenia jest skuteczne porozumiewanie się, a więc rozwijanie językowej kompetencji komunikacyjnej, aby umożliwić uczniom funkcjonowanie w różnych sytuacjach życiowych. Zajęcia skierowane są również na doskonalenie umiejętności słuchania i czytania ze zrozumieniem na podstawie tekstów piosenek, rymowanek oraz fragmentów tekstów literackich, dialogów i artykułów prasowych. Oprócz umiejętności posługiwania się językiem angielskim ważne jest formowanie motywacji wśród uczniów, dostarczanie okazji do zbierania doświadczenia oraz rozwijanie pozytywnych postaw wobec nauki języka i zdobywania wiedzy. Zajęcia umożliwiają także uczniom zdobycie podstawowych informacji o kulturze i obyczajach krajów obszaru języka angielskiego oraz połączenie ich z wiedzą o innych językach narodowych i kulturach.
Zajęcia odbywają się trzy razy w tygodniu po 1 godzinie lekcyjnej dla każdej grupy wiekowej. Rozpoczęły się 26 października i do tej pory zostało zrealizowanych siedem zajęć w każdej grupie.

Marta Przyłucka

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską