O NAS   EFS   KONTAKT

ODWIEDZIN:
Z komputerem na Ty
Z komputerem na Ty - grafika komputerowa
 "Z komputerem na Ty"  - to zajęcia komputerowe dla uczniów klas I-III Szkoły Podstawowej w Chorzelowie. W trakcie zajęć, w których uczestniczy 30 dzieci (3 grupy po 10 osób), uczniowie poznają tajniki technologii informacyjnej. Pierwszy miesiąc zajęć upłynął pod hasłem "Bawimy się w grafików komputerowych". Uczniowie poznali zasady działania programów graficznych dla dzieci - TuxPaint, Paint oraz nauczyli się korzystać z kolorowanek internetowych. Najstarsza grupa wiekowa opracowała kompozycje z wykorzystaniem zdjęć zrobionych w czasie jesiennej wycieczki do lasu. Młodsze dzieci stworzyły obrazy uwzględniając możliwości poznanych programów. W przeddzień Świąt Bożego Narodzenia wszystkie dzieci opracowały świąteczne kartki, które po wydrukowaniu wręczą swoim rodzinom. Zapraszamy do obejrzenia najciekawszych prac, które mamy nadzieję, wprowadzą wszystkich w nastrój zbliżających się świąt.

Jolanta Gawryś

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską